Tanssinäytösten harjoitukset Kulttuuritalo Virrassa

NÄYTÖSTEN 1 ja 2 HARJOITUKSET  KULTTUURITALO VIRRASSA

 

HARJOITUSLISTA KESKIVIIKKO 15.5.

15.45-16.15                                 BALETTI 5-6

16.15-16.45                                 BAL EDIST. NÄKYMÄTÖN

16.45-17.15                                 BAL EDIST. BLUE TUTU X 2

17.15-17.45                                 BAL KESKITASO METSÄN MAAHISET

17.45-18.30                                 TK 1 A JA TK 2 B

18.30-18.50                                 TAUKO

18.50-19.10                                 IMMI LUKIODIPLOMI

19.10-19.30                                 IIRA JA ELLA  LUKIODIPLOMI

19.30-19.50                                 MARTTA LUKIODIPLOMI

19.50-20.20                                 BALETTI JATKOTASO A PAS DE EVENTAILS

20.20-21.00                                 AIKUISET 2 JA NYKY 8-9

 

HARJOITUKSET TORSTAI 16.5.

16.00-16.30                                 NYKY 5-6

16.30-17.15                                 LT 4 V (PEUKALOISET) JA MUKSUT

17.15-18.00                                 PARKKALA LT (PAJUNKISSAT)  JA 5 V (TIITIÄISET) IMATRA

18.00-18.30                                 SHOWKIDS A JA B IMATRA

18.30-18.45                                 TAUKO

18.45-19.30                                 BREIKKI 2 JA 3

19.30-20.00                                AAMULAISET

20.00-20.30                                SHOWTANSSI IMATRA

20.30-21.00                                 JAMISET

 

HARJOITUKSET PERJANTAI 17.5

15.30-16.00                                 TANSSIVARPAAT

16.00-16.30                                 TK 1-2

16.30-17.00                                 SHOWKIDS B RUOKOLAHTI

17.00-17.30                                 JAMIKIRPUT ILONPILAAJA

17.30-18.00                                 BALETTI 3

18.00-18.30                                 NYKY 3

18.30-18.45                                 TAUKO

18.45-19.30                                 BOLERO EMMA, HELMI JA OONA

19.30-20.00                                 JAZZ JATKOTASO

20.00-20.30                                 JAZZ 3

20.30-21.00                                 NYKY EDISTYNEET

 

LAUANTAI 18.5

11.00-12.00                                 COMMERCIAL 1 2 3

12.00-12.30                                 LATTARIT

 

 

TANSSINÄYTÖSTEN 3 JA 4 HARJOITUKSET KULTTUURITALO VIRRASSA

 

TORSTAI 23.5.

 

15.00-16.30                                ESMERALDA – VILJA, HELMI – BOLERO, LIISI – BOLERO, LYYTI – CUPIDO, EMMA JA HELMI – OOTHAN  VIELÄ SIINÄ,                                                                   LYYTI  – VANISHING

16.30-17.00                                 BALETTI JATKOTASO B  (TAMBURIINI)

17.00-17.30                                 BALETTI 7

17.30-18.00                                 BALETTI KESKITASO A (YSTÄVYYDEN KETJU)

18.00-18.15                                 TAUKO

18.15-18.45                                 NYKY 7

18.45-19.15                                 JAMIKIRPUT (KEKSIPURKKI)

19.15-19.45                                 JAZZ EDISTYNEET

19.45-20.15                                 TANSSIRYHMÄ JAMI

20.15-21.00                                 AIKUISET 1 JA SHOWTANSSI IMATRA

 

PERJANTAI 24.5

15.30-16.15                                 TK 2 A JA TK 1B

16.15-16.45                                 LT 4-5 V IMATRA

16.45-17.30                                 RUOKOLAHTI SHOWKIDS A JA LT 6 V IMATRA

17.30-18.45                                 SHOWKIDS A JA B SEKÄ SHOWTANSSI PARIKKALA

18.45-19.00                                 TAUKO

19.00-19.30                                 BALETTI 4

19.30-20.00                                 NYKY 4

20.00-20.30                                 JAZZ 2

20.30-21.00                                 NYKY JATKOTASO

Lauantai 25.5

12.00-12.30                                 Flamenco

12.30-13.00                                 Noona