Lukujärjestys 2020-2021

Varhaisiän opinnot (0-6 v)

RyhmäAikaOpettajaSali
Muksut (2-3v.)ti 17.15-18.00SariPinkki
Lastentanssi 4 A ke 17.15-18.00SariPinkki
Lastentanssi 4 Bla 10.00-10.45SariSininen
Lastentanssi 5ke 17.30-18.15TinnaOranssi
Lastentanssi 5-6la 11.00-11.45SariSininen
Lastentanssi 6 Ake 18.30-19.15TinnaOranssi
Lastentanssi 6 Bpe 17.00-17.45SariPinkki

 

JAMI 1

TANSSIKOULU

RyhmäAikaOpettajaSali
Tanssikoulu 1A (7v.)ti 17.00-18.00JenniSininen
Tanssikoulu 1B (7v.)to 17.15-18.15JenniSininen
Tanssikoulu 2A (8v.)to 16.45-17.45TinnaOranssi
Tanssikoulu 2B (8v.)pe 15.45-16.45TinnaOranssi
Tanssikoulu 1-2 (2. vko tunti)ke 17.15-18.15JenniSininen

 

BALETTI

RyhmäAikaOpettajaSali
Baletti 3 (9v.)to 17.30-18.30SariPinkki
Baletti 4ti 18.15-19.15SariSininen
Baletti 5 Ati 15.45-17.00SariPinkki
Baletti 5 Bpe 15.30-16.45SariPinkki
Baletti 6ke 15.45-17.00SariPinkki

 

NYKYTANSSI

RyhmäAikaOpettajaSali
Nyky 3 (9v.)ti 15.45-16.45JenniSininen
Nyky 4pe 16.45-17.45JenniOranssi
Nyky 4-5 (1 krt/vko opiskelevat)ti 18.15-19.15JenniVihreä
Nyky 5to 16.00-17.00JenniSininen
Nyky 6 Ama 15.45-17.00JenniVihreä
Nyky 6 Bto 18.30-19.45JenniSininen
Showkids 1 (9-10v.)ma 15.45-16.45NoonaSininen
Showkids 2 (11-12v.)ma 17.00-18.00NoonaSininen
Commercial Jazz alkeet A (12-13v.)
harrastuksen aloittaville!
ma 18.15-19.15NoonaPinkki
Commercial Jazz alkeet B (12-13v.)pe 18.15-19.15Sanna, HilppaSininen

 

STREET LAJIT

RyhmäAikaOpettajaSali
Skidibreikki A (5-7v.)ti 17.00-17.45JesseOranssi
Skidibreikki B (5-7v.)to 18.00-18.45JoniOranssi
Minibreikki (8-10v.)ti 18.00-18.45JesseOranssi
Breikki 1 (10-12v.)to 19.00-20.00 JoniOranssi
Breikki 2 (13v.→)ti 19.00-20.15 JesseOranssi
Open Level to 20.00-21.00JoniOranssi

JAMI 2

BALETTI

RyhmäAikaOpettajaSali
Baletti 7 Ake 18.15-19.45SariPinkki
Baletti 7 Bto 15.45-17.15SariPinkki
Baletti 8ti 16.15-17.45LeilaVihreä
Baletti 9ke 16.00-17.30LeilaVihreä

 

NYKYTANSSI

RyhmäAikaOpettajaSali
Nyky 7ti 19.30-20.45JenniVihreä
Nyky 8to 18.00-19.30TinnaVihreä
Nyky 9ma 19.00-20.30JenniVihreä
Jazz 8ma 17.15-18.45JenniVihreä
Jazz 9la 10.30-12.00TinnaVihreä

JAMI 3

BALETTI

RyhmäAikaOpettajaSali
Baletti 10 Ake 17.45-19.15LeilaVihreä
Baletti 10 Bto 16.15-17.45LeilaVihreä
Baletti edistyneet Ama 16.30-18.00LeilaPinkki
Baletti edistyneet Bto 18.15-19.45LeilaPinkki
Baletti edistyneet Cti 18.00-19.30LeilaPinkki

 

NYKYTANSSI

RyhmäAikaOpettajaSali
Nyky jatkotasola 12.15-13.45TinnaVihreä
Nyky edistyneetke 19.30-21.00TinnaVihreä
Commercial Jazz 1pe 16.45-18.15Sanna, HilppaVihreä
Commercial Jazz 2pe 15.00-16.30Sanna, HilppaSininen

PARIKKALA

RyhmäAikaOpettajaSali
Lastentanssi A (3-4v.)ti 17.30-18.15TinnaKirjolan koulu/Peilisali
Lastentanssi B (5-6v.)ti 18.30-19.15TinnaKirjolan koulu/Peilisali
Showkids A (7-8v.)ti 16.30-17.15TinnaKirjolan koulu/Peilisali
Showkids B (9v.)ti 16.45-17.45NoonaKirjolan koulu/Yläaula
Showtanssi A (10-13v.)ti 18.00-19.00NoonaKirjolan koulu/Yläaula
Showtanssi B (14v.→)ti 19.15-20.30NoonaKirjolan koulu/Yläaula
Aikuisten Tanssimixti 19.30-20.30TinnaKirjolan koulu/Peilisali

 

RUOKOLAHTI

RyhmäAikaOpettajaSali
Lastentanssi (5-7v.)to 17.00-17.45NoonaVaittilan koulu
Showkids (8-12v.)to 18.00-19.00NoonaVaittilan koulu

AIKUISOPINNOT

RyhmäAikaOpettajaSali
Aikuisten tanssimix 1to 19.45-20.45TinnaVihreä
Aikuisten tanssimix 2ke 18.30-19.45JenniSininen
Aikuisbalettiti 19.30-20.30SariSininen
Aikuisten lattarit alkeetma 19.45-20.45HammiSininen
Aikuisten lattarit jatkoma 18.15-19.30HammiSininen
Flamenco 2kurssimuotoisestiElina, LauraOranssi

ERIKOISKOULUTUS

RyhmäAikaOpettajaSali
Tanssivarpaatke 16.15-17.15Tinna, NoonaOranssi
MiniJamitla 12.00-13.00Hilppa/Sari/NoonaSininen
Jamisetpe 15.30-16.30Jenni, LeilaVihreä
Tanssiryhmä Jamipe 16.45-18.00TinnaSininen