LUKUJÄRJESTYS 31.5.-12.6.

Opetus jatkuu normaalin lukujärjestyksen mukaisesti lauantaihin 29.5. asti. Sen jälkeen ala-aste ikäiset ja sitä nuoremmat oppilaat jäävät kesälomalle. Yläaste ikäiset ja vanhemmat oppilaat jatkavat opintojaan kesälukujärjestyksen mukaisesti kaksi viikkoa.

Ala-aste ikäiset ja nuoremmat oppilaat voivat käydä korvaamassa kevään ajalta tulleita poissaoloja tähän tarkoitetuilla korvaustunneilla viikoilla 22-23. Kesän lukujärjestykseen tällaiset korvaustunnit on merkitty Lastentanssi, Tanssikoulu 1-2, Showkids 1 tai Showkids 2 nimikkeillä. Ilmoittaudu jokaiselle korvaustunnille erikseen Hobiverin kautta omilla tunnuksillasi https://tanssistudiojami.hobiver.com/ilmo.  Kaikki korvaustunnit löytyvät kaavakkeen ”Ilmoittautuminen 2020-2021” kautta. Korvaustunnit erotat niiden edessä olevasta nimikkeestä ”Kesä 2021”.

Uusille harrastajille on tutustu tanssiin tunnit ma 7.6. ja to 10.6. Kahden tunnin hinta on 10 euroa. Ilmoittautumiset https://tanssistudiojami.hobiver.com/ilmo Löydät tunnit kesälukujärjestyksestä ja Hobiverista Dance 1 ja Dance 2 nimikkeillä. Hobiverissa tunnin edessä on nimike ”Kesä 2021”.

 

Viikko 22 (ma 31.5. – pe 4.6.)

 

Maanantai 31.5. 

 

Jazz 8

16.00-16.30     Vihreä              Taru

16.30-18.00     Vihreä              Jenni

 

Baletti edistyneet A

16.30-17.30     Pinkki                Taru

17.30-18.30     Pinkki                Leila

 

Nyky 9

17.30-18.00     Vihreä              Taru

18.00-19.30     Vihreä              Jenni

 

Showkids 1 (9-10v.)

Korvaustunti

18.00-19.00     Sininen             Taru

 

Tiistai 1.6.

 

Breikki 2

16.00-18.00     Oranssi            Jesse

 

Baletti 8

16.00-17.00     Vihreä              Taru

17.00-18.00     Vihreä              Leila

 

Nyky 7

17.00-17.30     Sininen             Taru

17.30-18.45     Sininen             Jenni

 

Baletti edistyneet C

17.30-18.30     Pinkki                Taru

18.30-19.30     Pinkki                Leila

 

Showkids 2 (11-12v.)

Korvaustunti

18.30-19.30     Vihreä              Taru

 

Keskiviikko 2.6.

 

Baletti 9

16.00-17.00     Kulttis               Taru

17.00-18.00     Kulttis                Leila

 

Baletti 10 A

17.00-18.00     Vihreä              Taru

18.00-19.00     Vihreä              Leila

 

Nyky edistyneet

18.00-18.30     Sininen             Taru

18.30-20.00     Sininen             Tinna

 

Nyky 4-5

19.00-20.00     Vihreä              Jenni

 

Torstai 3.6.

 

Baletti 10 B

16.00-17.00     Vihreä              Taru

17.00-18.00     Vihreä              Leila

 

Baletti edistyneet B

17.00-18.00     Pinkki                Taru

18.00-19.00     Kulttis               Leila

 

Nyky 8

18.15-18.45     Vihreä              Taru

18.45-20.15     Vihreä              Tinna

 

Breikki Open Level

18.45-20.30     Oranssi            Joni/Jesse

 

Nyky 5

18.45-19.45     Sininen             Jenni

 

Perjantai 4.6.

 

Commercial Jazz 1

15.00-17.00     Vihreä              Sanna

 

Commercial Jazz alkeet

16.00-17.00     Sininen             Taru

17.00-17.30     Sininen             Sanna

 

Commercial Jazz 2

17.00-17.30     Vihreä              Taru

17.30-19.00     Vihreä              Sanna

 

Jazz 9

17.30-19.00     Pinkki                Tinna

 

 

 

Viikko 23 (ma 7.6. – la 12.6.)

 

Maanantai 7.6.

 

Jazz 8

13.00-14.00     Vihreä              Hilppa

14.15-15.45     Vihreä              Jenni

 

Nyky 9

14.30-15.30     Vihreä              Hilppa

15.45-17.15     Vihreä              Jenni

 

Baletti edistyneet A

15.30-16.45     Pinkki                Hilppa

17.00-18.15     Pinkki                Leila

 

Lastentanssi (4-5v.)

Korvaustunti

16.45-17.30     Sininen             Sari

 

Dance 2 (10-12v.)

Tutustu tanssiin

17.00-18.00     Oranssi            Hilppa

 

Lastentanssi (5-6v.)

Korvaustunti

17.30-18.15     Sininen             Sari

 

Dance 1 (8-10v.)

Tutustu tanssiin

17.30-18.30     Vihreä              Jenni

 

Nyky jatko

18.00-19.30     Oranssi            Tinna

 

Lattarit

18.15-19.15     Sininen             Hammi

 

Tiistai 8.6.

 

Tanssileiri (MiniJamit)

11.00-15.00     Pinkki                Sari/Hilppa

 

Baletti 8

13.00-14.15     Vihreä              Hilppa

14.30-15.45     Vihreä              Leila

 

Nyky 7

14.15-15.15     Sininen             Hilppa

15.30-16.45     Sininen             Jenni

 

Baletti edistyneet C

15.30-16.45     Pinkki                Hilppa

17.00-18.15     Pinkki                Leila

 

Tanssikoulu 1-2

Korvaustunti

16.45-17.45     Sininen             Sari

 

Breikki 2

17.30-19.30     Oranssi            Jesse

 

Lastentanssi (5-6v.)

Korvaustunti

17.45-18.30     Sininen             Sari

 

Aikuisten baletti

18.30-19.30     Sininen             Sari/Leila

 

Keskiviikko 9.6.

 

Tanssileiri (MiniJamit)

11.00-15.00     Sininen             Sari/Hilppa

 

Baletti 9

13.00-14.15     Pinkki                Hilppa

14.30-15.45     Pinkki                Leila

 

Baletti 10 A

14.30-15.45     Vihreä              Hilppa

16.00-17.15     Vihreä              Leila

 

Baletti 7

15.00-16.00     Oranssi            Sari

 

Nyky edistyneet

16.00-17.00     Sininen             Hilppa

17.15-18.45     Sininen             Tinna

 

Lastentanssi (4-5v.)

Korvaustunti

16.45-17.30     Pinkki                Sari

 

Tanssikoulu 1-2

Korvaustunti

17.30-18.30     Pinkki                Sari

 

Aikuisten tanssimix

18.00-19.15     Vihreä              Jenni/Tinna

 

Torstai 10.6.

 

Nyky 8

13.00-14.00     Vihreä              Hilppa

14.15-15.45     Vihreä              Tinna

 

Showkids 1 (9-10v.)

Korvaustunti

14.00-15.00     Oranssi

 

Baletti 10 B

14.15-15.30     Vihreä              Hilppa

15.45-17.00     Vihreä              Leila

 

Showkids 2 (11-12v.)

Korvaustunti

15.00-16.00     Oranssi

 

Dance 2 (10-12v.)

Tutustu tanssiin

15.00-16.00     Oranssi            Taru

 

Baletti edistyneet B

15.45-17.00     Pinkki                Hilppa

17.15-18.30     Pinkki                Leila

 

Skidibreikki

17.15-18.00     Oranssi            Joni

 

Dance 1 (8-10v.)

Tutustu tanssiin

17.15-18.15     Sininen             Tinna

 

Breikki Open Level

18.00-20.00     Oranssi            Joni/Jesse

 

Perjantai 11.6.

 

Commercial Jazz alkeet

13.00-14.00     Sininen             Taru

14.15-15.15     Sininen             Hilppa

 

Commercial Jazz 1

14.00-15.00     Vihreä              Taru

15.15-16.45     Vihreä              Hilppa

 

Commercial Jazz 2

16.00-17.00     Vihreä              Taru

17.15-18.45     Vihreä              Hilppa

 

Lauantai 12.6.

 

Jazz 9

11.00-12.00     Vihreä              Taru

12.00-13.30     Vihreä              Tinna

 

Nyky jatkotaso

12.15-13.15     Vihreä              Taru

13.30-15.00     Vihreä              Tinna