Harjoitusaikataulut tanssinäytös 2019

Tanssinäytökset 2019 harjoitukset Kulttuuritalo Virrassa

Harjoituksiin tullaan hyvissä ajoin ennen omaa harjoitusta. Harjoitukset tanssitaan pääsääntöisesti treenivaatteilla ei esiintymisvaatteilla. Eväitä mukaan ja juomista! MUISTA TOSSUT

Maanantai 13.5.

15.30-16.10   Baletti 4 A + B

16.10-16.30   8 lk (urheilijakoulutus)

16.30-17.00   Baletti 7

17.00-17.30   Baletti 8

17.30-17.50   Kassun pienryhmä

17.50-18.10   Tauko

18.10-18.45   Baletti 7-8

18.45-19.10   Pizzicato

19.10-19.30   Kassun bal.variaatio

19.30-20.10   Baletti 9

20.10-20.30   Jazz jatkotaso

20.30-21.00   Jazz 9

Tiistai 14.5.

16.00-16.20   Muksut

16.20-16.50   Nyky 7

16.50-17.20   Nyky 8

17.20-17.50   Liisin muodostelma

17.50-18.20   Showkids A

18.20-18.35   Tauko

18.35-19.00   Jazz 8

19.00-19.25   Jazz 7

19.25-19.50   Minibreikki

19.50-20.10   Breikki 2

20.10-20.35   Breikki 3

Keskiviikko 15.5.

16.00-16.30   Tanssikoulu 1 A ja B

16.30-17.00   Tanssikoulu 1 ja 2

17.00-17.30   Tanssikoulu 2 A ja B

17.30-18.00   Baletti 3 A ja B

18.00-18.45   Nyky 3 A ja B

18.45-19.00   Tauko

19.00-19.30   Nyky 4 A ja B

19.30-19.50   Nyky 6

19.50-20.15   Showkids B

20.15-20.40   Jazz 6

20.40-21.00   Aikuiset 2

Torstai 16.5.

16.00-16.30   Nyky 5

16.30-17.00   Nyky jatkotaso

17.00-17.30   Lastentanssi 5 A ja 6 A

17.30-18.00   Jennin muodostelma

18.00-18.15   Tauko

18.15-18.45   Breikki 1

18.45-19.30   Jazz edistyneet A ja B

19.30-20.00   Baletti jatkotaso

20.00-21.00   Baletti edistyneet A, B ja C

Perjantai 17.5.

16.00-16.45   Baletti 5 ja 6 B

16.45-17.05   Baletti 6 A

17.05-17.30   Lastentanssi 4 A ja B

17.30-17.50   Lastentanssi 5-6

17.50-18.05   Tauko

18.05-18.30 Vauvat

18.30-18.50   Lastentanssi Ruokolahti

18.50-19.15   Showkids Ruokolahti

19.15-19.45   Aikuiset 1

Torstai 23.5

16.00-17.00    Pe ja La klo 13 näytöksen tanssijat

17.00-17.45     La klo 18 ja su näytöksen tanssijat

18.10-18.30   Duo Saima ja Niko

18.30-19.00   Duo Taru ja Kassu plus kassun soolo

19.00-20.30   Läpimeno Bal edistyneet, baletti 8, bal 7-8, baletti 9, baletti jatkotaso plus muita ryhmiä, jotka ilmoitetaan myöhemmin!

20.30-21.00   Flamenco 2

Ennen näytöstä:

La 25.5.

16.40-17.00   Showkids Parikkala

17.00-17.20   Lastentanssi 2 Parikkala

Su 26.5.

11.40-12.00   Showtanssi Parikkala

12.00-12.20   Lastentanssi 1 Parikkala