Tanssinäytös Time for Change

TIME FOR CHANGE

Tanssinäytösten esiintyvät ryhmät ja harjoitusajat! 

Lisäksi saatte tarkemmat ohjeistukset ja aikataulut  sähköposteihinne

Tarkistathan myös roskapostikansiosi:)

BREIKKIJAMIT TORSTAINA  2.6. KLO 18-20 JAMILLA! TAPAHTUMA ON SAMALLA BREIKKIRYHMIEN KAUDEN VIIMEINEN TUNTI. TERVETULOA JAMEIHIN:)

Lipunmyynti on alkanut! Voit ostaa omasi tästä.

 

HUOMIO,  LISTA EI OLE  ESIINTYMISJÄRJESTYKSESSÄ !!

Sunnuntain 22.5. näytös 1 Kulttuuritalo Virta  klo 15.00

Lastentanssi A Parikkala

Lastentanssi 5 B

Tanssikoulu 2 B

Nykytanssi 3-4

Showkids  A Imatra

Baletti 4

Tanssivarpaat +bal. edist

9 lk aamutunti

Soolo/Lyyti

Jazz 2

Commercial Dance 2

Baletti 10

Nykytanssi edistyneet

Baletti edistyneet A

Tanssiryhmä Jami

Breikki 2

Soolo /Nora

 

Torstaina 26.5. näytös 2 Kulttuuritalo Virta klo 15.00

Lastentanssi 4-5-v Ruokolahti

Lastentanssi B Parikkala

Lastentanssi 6 A

Showkids A Ruokolahti

Nykytanssi 5

Nykytanssi 9

Baletti 5

Showkids B Imatra

Jazz 1

Commercial Dance 3

Baletti 9

Baletti edistyneet B

Nora ja Enni /päättötyö

Katri ja Immi/päättötyö

Tanssimix aikuiset alkeet

Jamiset

Baletti edistyneet C

Tanssiryhmä Jami/ GO

 

Torstaina 26.5. näytös 3 Kulttuuritalo Virta klo 19.00

Lastentanssi 5 A

Lastentanssi C Parikkala

Tanssikoulu 1

Tanssikoulu 1-2 ja Baletti 8A

Showkids Parikkala

Showtanssi Parikkala

Baletti 6-7

Nykytanssi 6

Nykytanssi 8

Nykytanssi 9

Baletti 8 B

Baletti 10

Baletti edistyneet A

Commercial Dance 3

Jamiset

Tanssimix aikuiset jatkotaso

Tanssiryhmä Jami/Go

Iiris/soolo

Breikki 2

 

Perjantaina 27.5 näytös 4 Kulttuuritalo Virta klo 19.00

Muksut

Lastentanssi 4 v

Lastentanssi 6 B

Tanssikoulu 2 A

Baletti 3

Tanssikoulu 1-2 ja Baletti 8 A

Nykytanssi 5

Baletti 6-7

Soolo/Lyyti

Nykytanssi 7

Baletti 8 B

Commercial Dance 1

Breikki 2

Minijamit

Katri ja Immi (lukiodiplomi)

Nykytanssi jatkotaso

Baletti edistyneet C

Tanssiryhmä Jami

 

HARJOITUKSET KULTTUURITALO VIRRASSA:

 

21.5. Lauantai

10.-10.30         Tanssivarpaat +bal. edist.

10.30-11.00     Tanssimix aikuiset alkeet

11.00-11.30     Lastentanssi 5 A ja 5 B

11.30-12.00     Lastentanssi 6 A ja 6 B

12.00-12.15     tauko

12.15-12.45     Lastentanssi 4 ja Lastentanssi Ruokolahti

12.45-13.45     Tanssikoulu 1, tanssikoulu 2 A ja B, Showkids A Ruokolahti

13.45-14.00     Tauko

14.00-14.45     Baletti 3 ja baletti 4

14.45-15.30     Nyky 3-4 ja nyky 5

15.30-16.00     Tauko

16.00-16.30     Jazz 2

16.30-17.00     Showkids A Imatra

17.00-17.30     Commercial 2

17.30-18.00     Commercial 1

18.00-18.15     Lyytin soolo

18.15-18.45     Commercial 3

18.45-19.00     Tauko

19.00-19.30     Baletti edistyneet A

19.30-20.00     Baletti 10

20.00-20.30     Nyky edistyneet

20.30-20.45     Nooran soolo

 

22.5. Sunnuntaina ennen näytöstä

12.30-13.00 Breikki 2

13.00-13.30 Tanssiryhmä Jami/Ansu

13.30-14.00 9 lk aamutunti

14.00-14.20 Lastentanssi A Parikkala

Näytös klo 15

 

Maanantai 23.5.

16.00-16.30     Baletti 5

16.30-17.00     Showkids B Imatra

17.00-17.30     Baletti edistyneet C

17.30-18.00     Baletti 9

18.00-18.30     Baletti edistyneet B

18.30-19.00     Tauko

19.00-19.30     Nora Ja Enni

19.30-20.00     Katri Ja Immi

20.00-20.30     Tanssiryhmä Jami/Go

 

Tiistai 24.5.

15.30-16.00     Baletti 6-7

16.00-16.45     Tanssikoulu 1-2 ja Baletti 8 A

16.45-17.15     Nyky 6

17.15-17.45     Baletti 8 B

17.45-18.15     Tauko

18.15-18.45     Nyky 8

18.45-19.15     Showkids Parikkala

19.15-19.45     Showtanssi Parikkala

19.45-20.15     Minijamit

 

Keskiviikko 25.5.

15.30-16.00     Nyky 7

16.00-16.30     Nyky 9

16.30-17.00     Jazz 1

17.00-17.45     Jamiset

17.45-18.15     tauko

18.15-18.45     Aikuiset jatkotaso

18.45-19.15     Nykytanssi jatkotaso

19.15-19.30     Iiris soolo

19.45-20.00

 

26.5. torstaina ennen näytöstä

14.00-14.20     Lastentanssi B Parikkala

Näytös klo 15 

18.00-18.20     Lastentanssi C Parikkala

Näytös klo 19

 

27.5. perjantai harjoitus ennen näytöstä

18.00-18.20     Muksut

Näytös klo 19